FIOD neemt Insta-account Michael van der Plas in beslag

En zijn Mercedes ook
De Fiscale inlichtingen- en opsporingsdienst (FIOD) heeft een bezoekje gebracht aan realityster Michael van der Plas. De ex-man van Samantha de Jong (ook wel bekend als Barbie) verkocht neppe merkkleding en daar is de belastingsdienst niet blij mee. Daarom zijn veel van zijn spullen nu in beslag genomen.
Michael zag onder meer zijn Mercedes, scooter en motor op een trailer verdwijnen. Daarnaast heeft de FIOD zijn Instagram-account in beslag genomen. Dit was de plek waar hij zijn merkvervalste kleding aanbod en daarom neemt de dienst het account over. De foto's met de neppe kleding zijn inmiddels verwijderd en in een nieuwe post meldt het Openbaar Ministerie dat het account is overgenomen. Ook het account van zijn vriendin Naomi is in beslag genomen.
Social
Mercedes weg
Op foto's op de Facebook-pagina van Temptation-ster Michella Kox is te zien hoe de FIOD de spullen van Michael afvoert. Onder andere de Mercedes waarmee hij vlak daarvoor nog trots liep te pronken op Instagram gaat mee. Michael heeft zelf nog niet gereageerd op alle commotie.
Social