NieuwNieuws

Glamorama

'Rico Verhoeven wilde trio met terrortwins'

Volgens Esmee had hij al een heel plan verzonnen

Die Rico Verhoeven. Leek het hem - na zijn winst van gisteren - zo voor de wind te gaan, slaat een helft van de terrortwins zo de wind uit zijn zeilen. Esmee Ipema wist namelijk behoorlijk schokkende dingen te vertellen over de bokser. Zo zou hij een trio hebben gewild met haar en haar tweelingzus, Sharon. De zussen zijn bekend van het programma Ex on the Beach, waar ze flink wat chaos aanrichtten. Vandaar de naam terrortwins.

Dit jaar gingen Rico en zijn vrouw Jacky na 13 jaar uit elkaar. Maar toen ze nog samen waren wilde Rico klaarblijkelijk wat wilde haren verliezen. In een inmiddels verwijderd Instagrambericht vertelt Esmee: "Hij wilde graag een trio met een tweeling en had het hele plan over een hotel al uitgelegd aan ons. Hij vertelde de naam van het hotel en zei dat hij op de parkeerplaats zou wachten. Wij moesten daar geld van hem aan nemen om alvast in te checken en hij zou dan via de zijkant naar binnen komen."

Ze zou de bokser zelfs hebben ontmoet, omdat hij langskwam bij de plek waar Esmee werkte. "Ik mag Rico Verhoeven niet. Deze man kwam dus langs Subway en gaf zijn Snapchat aan ons." Via Snapchat zouden dan waarschijnlijk verdere afspraken gemaakt moeten worden. Handig, want die berichten verdwijnen. Maar of dit allemaal klopt? Daar is Esmee zelf ook mee bezig, ze zegt namelijk dat ze op zoek is naar 'oud bewijs'.

Sport

Ten Hags United binnen 13 seconden op achterstand in FA Cup-finale

Lees verder

Honderden doden bij treinramp India

Algemeen

Twee sneltreinen én goederentrein met elkaar in botsing

Lees verder

Mustwatch: de beste films en series voor dit weekend

Glamorama

Reizen door universa, wat monsters en een hoop misdaad

Lees verder

Video - VVD'er Mark Rutte vindt 70.000 asielzoekers teveel

Politiek

Premier Mark Rutte houdt zich in dezelfde persconferentie op de vlakte

Lees verder

Meer NieuwNieuws

Vermiste hond na acht maanden weer terug bij baasje

Lees verder

Joost Eerdmans - Beste VVD-leden: ú heeft de sleutel in handen

Lees verder

Vierde Spider-Man-film duurt nog even dankzij staking in Hollywood

Lees verder

Klachtenregen om Heineken-posters: modellen lijken te jong

Lees verder

Coronaverpleger Theodoor V: Ik ben onschuldig

Lees verder

Ook prostituees mogen straks thuiswerken in Utrecht

Lees verder

Niet Doodchecken

Meer nieuws

Bijbel niet meer welkom op basisscholen in Utah

Lees verder

45 zakken met menselijke resten gevonden in Mexicaans ravijn

Lees verder

Man verliest penis bij vuurgevecht met politie

Lees verder

Naar Niet Doodchecken

Laatste nieuws

Bespaartips:

Linktips: