Boerenprotesten: 19 aanhoudingen bij blokkade distributiecentrum Bleiswijk

Onder hen 9 minderjarigen
De boerenprotesten zorgen ook vandaag nog voor onrust op verschillende plaatsen in het land. Bij een distributiecentrum in Bleiswijk heeft de politie meerdere boeren aangehouden. Opvallend is ook dat er veel jongeren bij betrokken waren. Van de negentien aanhoudingen waren negen minderjarig.
Ook bij het incident op de A32 bij Heerenveen was deze week al een zestienjarige aspirant-boer aangehouden. Het lijkt erop dat jonge boeren zich meer en meer gaan mengen in de protesten voor de toekomst van de boeren.
In Bleiswijk had een groep boeren distributiecentra van verschillende supermarkten geblokkeerd. Daarbij zijn boeren aangehouden, maar dat verliep volgens de politie "soepel en zonder geweld". De boeren werden eerst verzocht om een andere plek op te zoeken, maar werkten hier niet aan mee. De tractoren zijn tijdelijk in beslag genomen.
Social
Ook in de hoofdstad wordt vandaag geprotesteerd tegen het stikstofbeleid van het kabinet. Daar verzamelen boeren zich op de dam.
Social