Eerste zitting in zaak tegen Donny M.: Gino (9) omgebracht door verstikking

Zitting onderbroken door gillende moeder
Vandaag dient de emotionele eerste zitting in de zaak over de 9-jarige Gino, die na een vermissing in juni dood werd gevonden in een speeltuin in Kerkrade. Gino is volgens de autopsie om het leven gekomen door verstikking of wurging.
In de rechtszaal liepen de emoties hoog op. Op een zeker moment werd de zitting onderbroken door het gillen van de moeder van Gino.
Gino raakte 1 juni vermist toen hij bij zijn zus in Kerkrade logeerde. De 22-jarige Donny M., die eerder al tbs kreeg voor ontucht met minderjarigen, staat terecht voor betrokkenheid bij de dood van de jongen.
In de rechtszaal heeft Donny M. bekend dat hij Gino heeft ontvoerd, hem heeft misbruikt en gedrogeerd. Ook had hij ten tijde van de moord kinderporno in zijn bezit en heeft hij een ander kind misbruikt in diens slaap. Hij bracht Gino om door hem te verstikken met een kussen, beweert hij.