NieuwNieuws

Politiek

'Geheelonthouder' Gideon van Meijeren best vaak in de olie

FvD'er door beveiliging meermaals dronken aangetroffen in Tweede Kamer

De beveiligingsdienst van de Tweede Kamer heeft zich beklaagd over drankfeestjes en andere ‘misdragingen’ van Kamerleden van Forum voor Democratie (FvD) en hun medewerkers. Zo zou Kamerlid Gideon van Meijeren meermaals beschonken zijn aangetroffen en verzocht zijn het Kamergebouw te verlaten. Dat schrijft het AD dinsdag.

Wijnproeverij waar Thierry Baudet cum suis corona opliep

De krant baseert zich op een brandbrief van vorig jaar van de beveiliging van het Kamergebouw aan het presidium, het bestuur van de Tweede Kamer. De brief rept van feestjes (waaronder de 'wijnproeverij' van donderdag 15 april vorig jaar waar een deel van de fractie waaronder Thierry Baudet corona opliep) op de fractiekamers van FvD waarbij flessen drank achterblijven, overal sigarettenpeuken liggen, slapende FvD’ers worden aangetroffen en rotzooi wordt achtergelaten.

'Van Meijeren verbaal onaangenaam naar beveiliger'

Ook worden meerdere voorbeelden van een dronken Van Meijeren genoemd. Op 23 januari 2021 om 23.00 uur ’s avonds zien beveiligers Van Meijeren onder invloed aankomen bij het Kamergebouw. Uit de brandbrief: "Om 00.45 uur check in de fractiekamer, daar lag Van Meijeren te slapen op de bank. Aangesproken en verzocht gebouw te verlaten – betrokkene was in ruime mate onder invloed van alcohol – hieraan is gehoor gegeven."

Op 14 april 2021 spreken beveiligers Van Meijeren aan omdat hij geen mondkapje draagt. Zij schrijven: "Wordt verbaal onaangenaam naar beveiligingsmedewerker en wil in discussie. Van Meijeren is onder invloed van alcohol." Het Kamerlid maakt een dag later excuses voor zijn gedrag. 

Van Meijeren stelde onlangs al een paar jaar geheelonthouder te zijn nadat bekend werd dat hij weigerde te blazen toen hij op drie wielen door Den Haag reed en door de politie werd aangehouden

Politiek

De NOS deelt mede: Kabinet komt met stikstofpauze om CDA in coalitie te houden

Lees verder

Havercappu straks nog duurder door extra belasting

Algemeen

Heel Amsterdam woedend

Lees verder

Chef Europese christendemocraten haalt uit naar stikstofcommissaris over De Brief

Politiek

Manfred Weber: 'Europese Commissie kan zich beter koest houden'

Lees verder

Meer NieuwNieuws

Ontsnapte kangoeroe op de Veluwe valt (nog) niet te vangen

Lees verder

Veel sportverenigingen in de problemen door prijsstijgingen

Lees verder

Weerbericht: bewolking maakt plaats voor zon

Lees verder

Video - Pieter Omtzigt legt in 8,5 minuten uit waarom een overheid burgers kan vermalen

Lees verder

Gwyneth Paltrow wint rechtszaak rondom ski-ongeluk en krijgt een dollar

Lees verder

Hoge prijzen zorgen voor meer omzet in winkels

Lees verder

Derde tijd voor Verstappen tijdens training in Melbourne

Lees verder

Niet Doodchecken

Meer nieuws

Vandalen nemen tientallen wagens onder handen bij autofeest Assen

Lees verder

Schoolhoofd stapt op na les met 'te pornografische' David van Michelangelo

Lees verder

School in Utah wil de bijbel bannen: 'Te pornografisch'

Lees verder

Naar Niet Doodchecken

Laatste nieuws

Bespaartips:

Linktips: