Elon Musk wil voor het einde van het jaar een CEO voor Twitter

En gelooft niet in aliens
Elon Musk verwacht eind dit jaar een CEO voor Twitter te kunnen benoemen. Dat zei hij woensdag tijdens een videogesprek op de World Government Summit in Dubai. De ondernemer zegt plaats te zullen maken op het moment dat hij het microblog financieel gezond heeft gemaakt en het bedrijf stabiel is.
De aanschaf van Twitter vorig jaar voor 44 miljard dollar kost Musk jaarlijks een miljard dollar aan rentebetalingen. Met massaontslagen en andere maatregelen probeert hij de hele zaak rendabel te maken. Forbes schat het vermogen van Musk op iets minder dan 200 miljard dollar. Daarmee is Musk de op een na rijkste persoon op aarde, net achter de Franse luxemerkmagnaat Bernard Arnault.
Gevraagd naar het bestaan van buitenaards leven zegt Musk: "Het gekke is dat ik geen enkel bewijs heb gezien van buitenaardse technologie of buitenaards leven. En ik denk dat ik het zou weten vanwege SpaceX. Ik denk niet dat iemand meer weet over de ruimte dan ik."