Drie huizen ontruimd bij inval in partycentrum en vermeend drugslab Wezep

Fuifcentrum deed dienst als snuifcentrum
Bij een grote inval in het Gelderse Wezep is vannacht mogelijk een drugslab opgerold. Voor de veiligheid moest de hele straat worden afgezet en werden buren uit hun woningen geëvacueerd. Toen er gisteravond rook werd gezien bij een voormalige feestlocatie gingen bij de politie alle alarmbellen af. Met loeiende sirenes en kogelwerende vesten viel de politie het zalencentrum binnen. Daarbij zijn twee mensen aangehouden, meldt De Stentor.
Het voormalig fuifcentrum The Party Factory aan de Stationsweg in Wezep is inmiddels verzegeld. De specialistische ruimingsdienst van de politie doet verder onderzoek. Samen met de recherche zal de Landelijke Faciliteit Ontmantelen (LFO) de feestlocatie vandaag ontruimen. De LFO is standaard van de partij als er een drugslab wordt aangetroffen. Mogelijk is dit in het bewuste pand ook aan de orde, meldt de politie. De aanwezigheid van een drugslab is nog niet bevestigd.
Social
Niet voor het eerst
Met loeiende sirenes en kogelwerende pakken greep de politie zondagavond in. Doordat van buiten het gebouw rook te zien was en de hulpdiensten de aanwezigheid van een drugslab vermoedden, werd er stevig ingegrepen. Drie woningen in de omgeving van het oude zalencentrum werden ontruimd. Zo'n twee uur later konden de bewoners hun huis weer in. Bij het binnengaan van het gebouw was een arrestatieteam betrokken. De politie nam naar eigen zeggen 'het zekere voor het onzekere'.
Het is niet de eerste keer dat agenten het bewuste pand binnenvallen. Vorig jaar werd er in het partycentrum een omvangrijke wietplantage opgerold. De bovenverdieping deed dienst als giga-kwekerij, schrijft De Stentor. De toenmalige uitbater werd toen opgepakt voor hennephandel en witwasen.
Social
Social