Alfa Romeo toont zijn donkere kant

Dat zit wel snor
Het Formule 1-team van Alfa Romeo gaat zijn donkere dagen tegemoet. Niet qua prestaties, daar weten we tenslotte nog niets over, maar wel qua livery. Het team heeft al het wit uit de auto van vorig jaar gezogen en presenteert voor komend seizoen een racer met een zwart-rode kleurstelling.
Het lijkt een trend te zijn die we al bij Williams en Haas zagen en nu ook bij Alfa Romeo terugkeert: veel zwart in de livery. Waarschijnlijk is dit gedaan om gewicht te besparen, want in deze sport telt ook ieder grammetje verf mee. Iets waar voornamelijk de teams aan de achterzijde van het veld afgelopen seizoen al mee experimenteerden.
Snor
Alfa Romeo veranderde afgelopen winter niets aan de rijders en dat betekent dat dit jaar wederom Valtteri Bottas en Zhou Guanyu instappen. Het belangrijkste nieuwtje is dat Bottas nu is voorzien van een foute snor. Niet alleen aan de top van Bottas' lippen, maar ook aan de top van de renstal is nieuws te vinden: voormalig teambaas Frédéric Vasseur vertrok naar Ferrari. Een nieuwe teambaas is nog gevonden, maar wel is ex-McLarenbaas Andreas Seidl aangesteld als nieuwe CEO van Alfa's F1-team.
Social
Social