Bij een ernstig ongeluk met een Nederlandse touringcar bij Susch zijn vijf mensen om het leven gekomen en veertig anderen gewond geraakt. Het voertuig vervoerde 49 Nederlanders, inclusief de chauffeur. De oorzaak van de eenzijdige crash is nog niet vastgesteld.
Zwitserse president leeft mee
De Zwitserse president Guy Parmelin liet donderdag via X weten diep geschokt en ontdaan te zijn. "Mijn gedachten gaan uit naar de slachtoffers en hun nabestaanden", schrijft hij. Ook spreekt hij zijn steun uit aan de families van de dodelijke slachtoffers: "Ik betuig mijn oprechte medeleven aan de families van de overledenen."
Parmelin bedankt daarnaast de hulpverleners die na het ongeluk in actie zijn gekomen. Volgens de president zullen de Zwitserse autoriteiten de omstandigheden rond de crash uitgebreid en grondig onderzoeken. De politie houdt rekening met een eenzijdig ongeluk.
INSTANT UPDATE: Vijf doden en veertig gewonden bij busongeluk in Zwitserland.
Reacties