Jumbo-boycot
Een ander opmerkelijk bericht: Wilders boycot de Jumbo. Ja, de supermarkt. "De heilige maand Ramadan?", vraagt de PVV-leider zich hardop af boven een foto van een inzamelingsactie van de supermarkt die in het teken staat van de Ramadan. "Voor mij nooit meer Jumbo."
Op de afbeelding is een reclameposter te zien waarop een lokale Jumbo aandacht vraagt voor hun actie.
De heilige maand Ramadan staat voor de deur, een tijd van saamhorigheid en zorg voor elkaar. Helaas kunnen niet alle gezinnen genieten van een uitgebreide iftar of sahur. [...] Daarom starten we van 31 januari t/m 22 februari een inzamelingsactie om voedselpakketten samen te stellen.
Asieldrama
En last but not least: het asielbeleid. Den Haag wachtte de afgelopen maanden in spanning op het advies van de Raad van State met betrekking tot meerdere asielwetten die minister Faber wil invoeren.
De kabinetsadviseur stelt maandag dat de plannen moeten worden aangepast, maar daar heeft Geert to-taal geen zin in
In een eerder bericht geeft Wilders een uitgebreidere toelichting op zijn besluit om Faber te 'dwingen' niet te buigen voor het harde oordeel.
-Update 15.30: NSC krijgt zojuist ook een veeg uit de pan op X. ‘Geen wijziging asielwet, anders nieuwe verkiezingen.’
Reacties