Binnenland

Zien: Het resultaat van ELLENDE en CHAOS op Plein 40-45

Allemaal dankzij agressieve 'scooterjongeren'

Zien: Het resultaat van ELLENDE en CHAOS op Plein 40-45

Het was maandagavond opnieuw een grote puinhoop in Amsterdam. Een groep ‘scooterjongeren’ – zoals burgemeester Femke Halsema zou zeggen – zorgde opnieuw voor onrust, dit keer op Plein 40-45 waar een tram in de fik werd gezet en bekogeld met stenen. De Mobiele Eenheid moest eraan te pas komen om de orde te herstellen. 

Tram zwaar toegetakeld 

Ook leuk: Wouter de Winther sloopt Femke Halsema en roemt Pim Fortuyn: ‘Jood hoeft niet te rekenen op het linkse stadsbestuur’

Drie aanhoudingen

De onrust ontstond rond 19.15 uur op Plein 40-45. Rond 22.15 uur werd duidelijk dat het plein weer toegankelijk was. De relschoppers hadden zich verplaatst naar de Slotermeerlaan. Daar werden agenten met stenen bekogeld. De politie heeft drie mensen aangehouden. 

Tuig in actie

Zeker even checken

Reacties

Video van de dag

Fail: vakantievideo opnemen verliep niet helemaal volgens plan